ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну  традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н.е. – ІV ст. н.е.

13:33 21.05.2020

… «А пам’ять повертає імена»

Цьогоріч ми відзначаємо 75 річницю перемоги над нацизмом. Свято 9 Травня стало священним для кожного з нас. Немає жодної сім'ї, якої б не торкнулося горе. На захист Вітчизни піднялися всім народом і зуміли відстояти право на мирне життя. Берегти свою рідну Батьківщину, бути патріотами – саме так учить нас жити старше покоління.

10:27 13.05.2020

Дорогі наші медичні сестри!

У цей день я радий привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі ангели в білих халатах, рятівниці людського здоров'я. Таку професію може вибрати тільки по-справжньому добра, чуйна, уважна до чужої біди людина.

16:17 12.05.2020

Почесне звання України «Мати-героїня»

07 травня 2020 року керуючий справами виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія Гудима за дорученням Чорноострівського селищного голови Михайла Дзіся завітала до великої родини Маргарити Мукомол для вручення відзнаки.

14:46 08.05.2020

Цих Днів не згасне вічна слава

8 й 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічне свято проходить під гаслом #ПамятаємоПеремагаємо. Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак.

11:26 08.05.2020

Моя свята, найкраща в світі Мама

Весна приносить нам багато свят. Найпрекрасніше та найрідніше – Міжнародний День Матері. В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

10:46 08.05.2020