День родини в Україні

Дата: 08.07.2021 13:51

Фото без описуУкраїнський День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

День родини – це не просто дата. Це усвідомлення того, наскільки важливими для суспільства, держави та кожної окремої людини є сімейні цінності. Саме в родині починається та розвивається людське життя. В сімейному колі формуються перші цінності, характер, світогляд.

Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пішов вираз: сім’я - осередок суспільства.

Шановні жителі Чорноострівської громади, бажаємо вам та всім вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків, благополуччя, гармонії, батьківського щастя та синівської вдячності, єдності поглядів та теплоти людських сердець!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради