Цивільний захист

УВАГА! Не допустимо пожеж на хлібних ланах!

Основні вимоги пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватись під час зернозбиральної кампанії, встановлені Кодексом цивільного захисту України, Правилами пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України (затверджені наказом Міністерства аграрної політики України та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04.12.2006 № 730/770, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 5 квітня 2007 р. за № 313/13580) та Порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях (затверджений постановою КМУ від 26.06.2013 №444), а саме:

12:25:21 22.06.2022

Шановні орендарі водних об’єктів Чорноострівської селищної ради!

З метою  попередження та запобігання нещасних випадків на водних об’єктах, які розміщені на території  Чорноострівської селищної ради та на виконання Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Хмельницької області в літній період 2022 року затвердженого Хмельницькою обласною військовою адміністрацією рекомендуємо:

14:08:30 16.06.2022