Податкові новини

Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві. Декларуй.

Хмельницька ДПІ нагадує, що з 1 вересня в Україні стартує одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Нарада за участю начальника Хмельницької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Щепанського Анатолія Казимировича Детельніше...

Відбулася чергова нарада з роботодавцями Чорноострівської територіальної громади за участю фахівців Хмельницької ДПІ та представників Чорноострівської ОТГ

Основною метою чергової зустрічі з роботодавцями Чорноострівської територіальної громади було налагодження діалогу між бізнесом та податковою службою, обговорення проблемних питань діяльності роботодавців, зокрема розглядалися шляхи підняття рівня заробітної плати та своєчасність її виплати. Під час засідання заслухано платників податків (юридичні особи, фізичні особи-підприємці), у яких розмір заробітної плати нижчий, ніж в середньому по громаді та нижче мінімальної. Наголошено також на необхідності оформлення усіх найманих працівників та доведення заробітної плати до рівня, не нижчого за середній.

14:56:50 28.04.2023

Робоча зустріч працівників Хмельницької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області з керівництвом Чорноострівської ТГ

14 березня 2023 року працівниками Хмельницької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області, проведена робоча зустріч з керівництвом Чорноострівської територіальної громади з питань легалізації, зайнятості та рівня оплати праці. Визначено ряд підприємств громади, на яких, відповідно до моніторингових даних, відслідковується тіньова зайнятість та низький рівень оплати праці. Зазначені факти свідчать про прямі дії порушення чинного законодавства, що веде за собою нарахування штрафних санкцій.

09:24:05 16.03.2023

Чергове засідання виконавчого комітету Чорноостріівської селищної ради

Сьогодні, 02.09.2022 р. відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради за участю 11 членів виконкому, на якому детально обговорили шляхи вирішення нагальних питань та ухвалили 15 рішень, що регулюють питання соціального захисту населення, освіти, цивільного захисту, соціально-економічного розвитку громади, а саме:

14:29:25 09.09.2022

Робоча зустріч начальника Хмельницької ДПІ Валерія Коновальчука з заступником селищного голови Чорноострівської селищної ради Світланою Лукомською

Сьогодні відбулася робоча зустріч начальника Хмельницької ДПІ Валерія Коновальчука з заступником селищного голови Чорноострівської селищної ради Світланою Лукомською. В ході зустрічі були обговорені наступні питання: сплата податків в умовах воєнного стану; збереження та створення робочих місць; наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів; повнота сплати ПДФО (паї); своєчасність сплати податкових зобов'язань з податку на майно; встановлення обгрунтованих ставок з місцевих податків та зборів; упередження виникнення та погашення податкового боргу. Також, наголошено щодо проведення кампанії одноразового добровільного декларування активів громадян та необхідності застосування РРО/ПРРО та інші питання.

15:38:34 15.08.2022

Декларування доходів громадян

Хмельницька державна податкова інспекція ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, щодо проведення роз’яснювальної кампанії щодо Закону України від 15 червня 2021 року №1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

11:25:08 15.06.2022

Інформація щодо декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році

З метою забезпечення якісного проведення у 2022 році деклараційної компанії, Хмельницька державна податкова інспекція ГУ ДПС у Хмельницькій області та Чорноострівська селищна рада, повідомляє інформацію, щодо декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році.

10:38:39 21.02.2022

Робоча зустріч в Хмельницькій ДПІ

17.02.2022 року відбулася робоча зустріч в Хмельницькій ДПІ за участі заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана ЧМЕЛЮКА заступника начальника відділу Оксани ЧЕРЕПОВСЬКОЇ та заступника Чоорноострівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани ЛУКОМСЬКОЇ.

10:59:50 18.02.2022