Податкові новини

Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві. Декларуй.

Хмельницька ДПІ нагадує, що з 1 вересня в Україні стартує одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Нарада за участю начальника Хмельницької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Щепанського Анатолія Казимировича Детельніше...

Інформація щодо декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році

З метою забезпечення якісного проведення у 2022 році деклараційної компанії, Хмельницька державна податкова інспекція ГУ ДПС у Хмельницькій області та Чорноострівська селищна рада, повідомляє інформацію, щодо декларування громадянами доходів отриманих у 2021 році.

10:38:39 21.02.2022

Робоча зустріч в Хмельницькій ДПІ

17.02.2022 року відбулася робоча зустріч в Хмельницькій ДПІ за участі заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана ЧМЕЛЮКА заступника начальника відділу Оксани ЧЕРЕПОВСЬКОЇ та заступника Чоорноострівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани ЛУКОМСЬКОЇ.

10:59:50 18.02.2022

З метою належної взаємодії та ефективної комунікації з територіальними громадами Хмельницька державна інспекція ГУ ДПІ у Хмельницькій області в особі  начальника  ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Анатолія Щепанського та заступника начальника ДПІ Хмельницької державної податкової інспекції Івана Чмелюка за участі представників Чорноострівської територіальної громади провели роз’яснювальну роботу з фізичними особами –підприємцями платниками єдиного податку щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій.

09:41:59 06.01.2022

Відбулася чергова зустріч із керівництвом Хмельницької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області

Відбулася зустріч працівників Чорноострівської селищної ради з заступником начальника Хмельницької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області Чмелюком Іваном Володимировичем.

15:01:14 20.12.2021