Нарада за участю начальника Хмельницької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Щепанського А.К.

Дата: 22.09.2021 15:04

За участю начальника Хмельницької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Щепанського Анатолія Казимировича відбулася нарада з робочою групою з питань наповнення бюджету, легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, щодо заборгованості по несплаті податкового збору, а саме, податку на нерухоме майно, ПДФО, акцизного податку.

Також Щепанським Анатолієм Казимировичем проведено детальне роз’яснення щодо добровільного декларування рухомого, нерухомого майна, валютних цінностей, інших об’єктів, від яких особа отримує дохід.