Запобігання надзвичайним ситуаціям

ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАГИБЕЛІ БДЖІЛ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБІТКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ПЕСТИЦИДАМИ

Юридичні та фізичні особи, які проводять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов’язані забезпечити їх охорону, дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння, а саме: ст. 30, 37-40 Закону України ''Про бджільництво'' від 22.02.2000р., розділу 7 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 р. № 9. Також в Україні діє Інструкція по профілактиці отруєння бджіл пестицидами.

16:32:24 29.04.2020

Пам’ятка населенню про заборону спалювання сухої рослинності

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.

15:45:54 26.03.2020

ОБЕРЕЖНО - ПОЖЕЖА!

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

10:13:53 02.02.2018

Рекомендації щодо безпечної поведінки у зимовий період для запобігання травмуванню та нещасним випадкам

Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. Запам’ятайте, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час!

10:08:44 02.02.2018