Запобігання надзвичайним ситуаціям

Пам’ятка населенню про заборону спалювання сухої рослинності

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.

15:45:54 26.03.2020

ОБЕРЕЖНО - ПОЖЕЖА!

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. В дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.

10:13:53 02.02.2018

Рекомендації щодо безпечної поведінки у зимовий період для запобігання травмуванню та нещасним випадкам

Під час ускладнення погодних умов слід бути надзвичайно обачними. Запам’ятайте, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю, обмежте переходи на далеку відстань, особливо в нічний час!

10:08:44 02.02.2018