Чорноострівська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Апарат ради

 селищний голова - Дзісь Михайло Семенович

секретар ради - Мороз Олена Василівна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Лукомська Світлана Іванівна

керуючий справами (секретар) виконавчого комітету - Гудима Наталія Петрівна

 

Старости:

староста сіл Рідкодуби, Лапківці - Майданіч Таміла Миколаївна

староста сіл Антонівка, Катеринівка - Батурко Людмила Анатоліївна

староста сіл Захарівці, Ляпинці, Крачки - Тернопольська Наталія Миколаївна

староста сіл Везденьки, Малі Орлинці - Ритікова Любов Валентинівна

староста сіл Миколаїв, Манилівка - Горохівська Зоя Миколаївна

староста села Грузевиця - Совінська Оксана Іванівна

староста села Осташки - Горностай Людмила Володимирівна

староста сіл Педоси, Мартинівка, Бережанка - Борисова Людмила Василівна

староста сіл Ставчинці, Польові Гринівці - Редчук Валентина Володимирівна

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер - Бездітна Наталія Іванівна

заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності - Радиш Антоніна Сергіївна

спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Новицька Тетяна Миколаївна

спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Борисевич Оксана Анатоліївна 

спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Щеглова Валентина Миколаївна

спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Панасюк Ніна Іванівна

спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Нестеренко Світлана Іванівна

спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності - Стецюк Тетяна Іванівна

 

Фінансовий відділ:

начальник фінансового відділу - Рудковська Оксана Олександрівна

спеціаліст фінансового відділу - Кондратюк Марія Петрівна

спеціаліст фінансового відділу - Трач Олена Володимирівна

 

Юридичний відділ:

начальник юридичного відділу -

спеціаліст юридичного відділу - Білик Олена Володимирівна

спеціаліст юридичного відділу – Сорока Артем Олександрович 

 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту:

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Колодій Зоя Володимирівна

спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту – Вонсович Анна Володимирівна

спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту – Чорненька Ірина Сергіївна

головний спеціаліст з питань культури, національностей, релігій та туризму – Філімонова Світлана Ростиславівна

 

Відділ організаційної та інформаційної роботи:

начальник відділу організаційної та інформаційної роботи – Барабаш Сергій Володимирович

оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин – Лемешко Олексій Юрійович

діловод відділу організаційної та інформаційної роботи – Бойчук Людмила Василівна

діловод відділу організаційної та інформаційної роботи – Тернопольська Іванна Іванівна

діловод відділу організаційної та інформаційної роботи – Андріїшина Анна Вікторівна

 

Відділ земельних відносин:

начальник відділу земельних відносин - Маначин Валерій Іванович 

спеціаліст відділу земельних відносин - Гулівата Анжела Анатоліївна

спеціаліст відділу земельних відносин – 

 

Відділ праці та соціального захисту населення:

начальник відділу праці та соціального захисту населення - Волошинець Людмила Олександрівна

спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення - Зозуля Тетяна Леонідівна

спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення - Шинькова Олена Миколаївна

спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Батурко Анна Іванівна

 

Сектор цивільного захисту населення та з питань житлово-комунального господарства

завідуючий сектором цивільного захисту населення та з питань житлово-комунального господарства - Островерха Михайло Ярославович

спеціаліст з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою  - Личак Алла Євгенівна

 

Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради

начальник Служби у справах дітей - Римар Людмила Анатоліївна 

спеціаліст служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради - Дика Валентина Анатоліївна 

 

Центр надання адміністративних послуг Чорноострівської селищної ради

начальник відділу, головний архітектор - Вишпольський Микола Миколайович 

державний реєстратор - Ковальська Інна Юріївна

спеціаліст з реєстрації місця проживання - Гаркуша Аліса Василівна

інспектор ВОС - Збаравська Оксана Миколаївна 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь