Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 листопада 2023 року стартує щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в рамках участі України в щорічному міжнародному заході, покликаному підвищити обізнаність громадян про всі форми насильства, а також методи недопущення і комплексного реагування на будь-які його прояви.

16:07:35 25.11.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб

11 липня 2023 року Урядом прийнято постанову № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», якою зокрема, затверджена нова редакція Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2023 р.  № 332 (зі змінами) (далі – Порядок).

15:56:00 30.10.2023

18 жовтня 2017 року з ініціативи Європейського Парламенту був започаткований Європейський день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації зусиль з підвищення рівня обізнаності щодо проблеми торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища і візуалізації проблеми на глобальному рівні.

12:52:29 17.10.2023