Протидія домашньому насильству

В Чорноострівській ТГ рішенням виконавчого комітету № 5 від 29.04.2021 року утворено місцеву Координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі ...

Виконання вимог  ЗУ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08. 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» в Чорноострівській територіальній громаді.

18:09:16 12.05.2022

Урядова «гаряча лінія» 15-47

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

14:47:38 07.07.2021

Онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Мінсоцполітики є спеціально уповноваженим органом у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, який формує і реалізує державну політику у цій сфері та координує діяльність суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

15:26:23 15.01.2021