Онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Дата: 15.01.2021 15:26

Фото без описуМінсоцполітики є спеціально уповноваженим органом у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, який формує і реалізує державну політику у цій сфері та координує діяльність суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству   «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Онлайн-курс доступний за посиланням  https://www.nonviolence.ed-era.com  та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству. Відвідувачі онлайн-курсу отримують розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне.