МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСВІТИ

«Освіта – це найпотужніший інструмент для зміни світу. Вона дає дітям сходи, якими вони можуть вибратися зі злиднів, та шлях до перспективного майбутнього», – наголосили в ООН.

09:32:49 24.01.2024

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Ліщинську Софію, ученицю 3 класу Мар’янівської гімназії Чорноострівської селищної ради, яка посіла І місце у обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Науковий керівник – Войтюк Людмила Станіславівна.

16:47:54 26.12.2023

ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат в рамках програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом»

18 грудня, в рамках загальноукраїнської програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ зі спортом», на базі Грузевицького ліцею відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат закладів освіти Чорноострівської громади.

14:56:49 19.12.2023

Вітаємо призерів обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2023 році

Вітаємо педагогічних працівників закладів освіти Чорноострівської селищної ради, які стали призерами обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2023 році

16:17:32 18.12.2023

На базі Грузевицького ліцею пройшов ІІ етап змагань з волейболу серед юнаків

Відповідно до загальнонаціональної програми «Пліч-о-пліч зі спортом», згідно регламенту проведення Шкільних ігор, 12 грудня на базі Грузевицького ліцею пройшов ІІ етап змагань з волейболу серед юнаків. Участь у змаганнях взяли збірні команди закладів освіти Чорноострівської селищної ради.

11:04:15 13.12.2023

Різдвяна магія мистецтва

Відповідно до листа Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді №10 від 8 листопада 2023 року в Чорноострівській громаді пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», участь у якому взяли учнівські колективи та окремі здобувачі освіти п’ятьох закладів освіти нашої громади:

16:47:46 05.12.2023

Нарада директорів закладів освіти громади

У приміщенні методичного кабінету Чорноострівського ліцею відбулась виробнича нарад з директорами закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

11:22:02 05.12.2023

Продовжуємо акцію «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

09:53:25 05.12.2023

«Моя країна – Україна!»

Відбулося засідання журі І етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!». Конкурс проводиться з метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції та готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення, формування екологічної культури.

11:26:39 29.11.2023

Семінар «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення»

Відповідно до наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької ОВА №232-од від 26.10.2023 року, 18 листопада в нашій громаді на базі Чорноострівського ліцею відбувся семінар «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». До участі у заході долучилось 32 педагоги початкової школи закладів освіти Чорноострівської громади.

16:47:54 20.11.2023