Готуємося до нового 2023-2024 навчального року

Вже маємо сьогодні 11 серпня! Незабаром учні шкіл та вихованці садочків бігтимуть до своїх закладів. Розпочнеться новий 2023-2024 навчальний рік. Все як завжди, але одна трагічна ніч наробила стільки біди, що в перші дні вона здавалась нездоланною.

10:51:34 11.08.2023

Спартакіада школярів закладів освіти

В рамках спартакіади школярів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради, 04.05.2023 року в Грузевицькому ліцеї  пройшли  змагання з волейболу.

14:10:08 05.05.2023

День Цивільного захисту та об’єктового тренування

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, сьогодні, 27 квітня, у закладах освіти Чорноострівської селищної ради проведено День Цивільного захисту та об’єктового тренування.

12:24:41 28.04.2023

Організація інклюзивного навчання в закладах освіти

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про співробітництво територіальних громад», рішенням 22 сесії Чорноострівської селищної ради від 03.03.2023 року схвалено проект договору про співробітництво між Чорноострівською селищною радою та Гвардійською сільською радою у сфері інклюзивної освіти у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва комунального закладу “Інклюзивно-ресурсний центр” Гвардійської сільської ради Хмельницької області, з метою дотримання на території Чорноострівської територіальної громади прав дітей з особливими освітніми потребами та підвищення якості і доступності освітніх послуг.

12:01:22 28.04.2023

26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 сталась одна ж найжахливіших катастроф в історії людства - техногенна екологічно-гуманітарна катастрофа, яка була спричинена двома тепловими вибухами та подальшим руйнуванням четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України.

16:38:36 26.04.2023

Спартакіада школярів закладів освіти

В рамках спартакіади школярів закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради, 20 квітня 2023 року в Чорноострівському ліцеї пройшли змагання з настільного тенісу.

16:03:39 20.04.2023

День відкритих дверей "Центр освіти "Глобал"

ТОВ Приватний заклад загальної середньої освіти «Центр освіти «Глобал» відкриває свої віртуальні двері для дітей зі всієї України та світу. У цей складний час наша ліцензована дистанційна школа надає можливість дітям отримати якісні знання у безпечній для їх життя та здоров’я формі.

11:29:14 30.03.2023

«Знай і люби свій край»

Відбулося засідання журі І етапу заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Виставка проводиться щорічно серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного у навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.

15:30:10 22.03.2023