Вітаємо призерів обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2023 році

Дата: 18.12.2023 16:17

Фото без описуВітаємо педагогічних працівників закладів освіти Чорноострівської селищної ради, які стали призерами обласного педагогічного конкурсу-виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» у 2023 році

ІІ місце

• Гончарук Галина Олександрівна, вчитель англійської мови Бережанської гімназії. Назва конкурсної роботи: «Мультимедійний супровід уроків англійської мови (розробки мультимедійних презентацій до підручника 5 клас О.Д. Карпюк на І семестр). Методичний посібник».
  • Заїзжена Оксана Іванівна, вчитель початкових класів Захаровецької гімназії. Назва конкурсної роботи: «Гурток для учнів 1-4 класів "Домашні улюбленці"».
  • Роща Діна Вікторівна, вчитель англійської мови Осташковецької гімназії.  Назва конкурсної роботи: «"Worksheets for everyone", посібник для учнів 5 класу».

ІІІ місце

• Панасюк Тетяна Анатоліївна, вчитель математики та інформатики Бережанської  гімназії.  Назва конкурсної  роботи: «STEM технології на уроках математики в НУШ (5 клас)».

Шановні колеги!

Вітаємо   вас!

Творчих ідей у майбутньому!