Охорона навколишнього природного середовища

ЩОДО ПОРЯТУНКУ ЛЕЛЕК

У зв’язку з похолоданням лелеки, що уже повернулися в Україну, можуть загинути від холоду та голоду. Через замерзання водойм і товстий шар снігу лелекам складно здобувати їжу. Просимо допомогти пернатим та надаємо поради, щодо правильного порятунку лелек:

13:33 23.03.2018

ГОДИНА ЗЕМЛІ! ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ?

В останні роки український бізнес із дедалі більшою зацікавленістю звертає увагу на соціальну відповідальність та розробляє різноманітні проекти в тому числі й в сфері зменшення свого впливу на навколишнє природне середовище.

16:44 22.02.2018

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

15:04 14.04.2017

Виготовляйте компост – бережіть навколишнє середовище!

Загальною проблемою для більшості населених пунктів сільської місцевості є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з твердими побутовими відходами. На сьогодні проблема поводження з твердими побутовими відходами у сільській місцевості постає останнім часом не менш гостро, ніж у містах.

15:18 13.03.2017

Спалювання сухої трави може призвести до трагедії

У зв’язку із настанням весняного періоду на нашій території, виникають пожежі пов’язані із спалюванням сухої трави, внаслідок чого можуть постраждати люди чи можуть бути знищені матеріальні цінності громадян.

09:43 06.03.2017