Охорона навколишнього природного середовища

Запобігання отруєнню бджіл!

На виконання листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 №14720/0/2-20 та розгляду в межах повноважень звернення Всеукраїнеської громадської спілки «Пасічники України проти пестицидів» від 28.04.2020 №07/04 щодо факту тотального знищення бджолосімей та пасік в селах Рівненщини та Хмельниччини, спричинених порушенням сільгоспвиробниками чинного законодавства України при обробці пестицидами та агрохімікатами полів, виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради рекомендує Вам дотримуватись норм законодавства та своєчасно повідомляти власників пасік та органи місцевого самоврядування щодо такого обробітку рослин.

16:49:05 20.05.2020

ЩОДО ПОРЯТУНКУ ЛЕЛЕК

У зв’язку з похолоданням лелеки, що уже повернулися в Україну, можуть загинути від холоду та голоду. Через замерзання водойм і товстий шар снігу лелекам складно здобувати їжу. Просимо допомогти пернатим та надаємо поради, щодо правильного порятунку лелек:

13:33:16 23.03.2018

ГОДИНА ЗЕМЛІ! ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ?

В останні роки український бізнес із дедалі більшою зацікавленістю звертає увагу на соціальну відповідальність та розробляє різноманітні проекти в тому числі й в сфері зменшення свого впливу на навколишнє природне середовище.

16:44:04 22.02.2018

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

15:04:42 14.04.2017