Охорона навколишнього природного середовища

ГОДИНА ЗЕМЛІ! ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ БІЗНЕСУ?

В останні роки український бізнес із дедалі більшою зацікавленістю звертає увагу на соціальну відповідальність та розробляє різноманітні проекти в тому числі й в сфері зменшення свого впливу на навколишнє природне середовище.

16:44:04 22.02.2018

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

15:04:42 14.04.2017

Виготовляйте компост – бережіть навколишнє середовище!

Загальною проблемою для більшості населених пунктів сільської місцевості є відсутність чіткої та дієвої схеми поводження з твердими побутовими відходами. На сьогодні проблема поводження з твердими побутовими відходами у сільській місцевості постає останнім часом не менш гостро, ніж у містах.

15:18:14 13.03.2017

Спалювання сухої трави може призвести до трагедії

У зв’язку із настанням весняного періоду на нашій території, виникають пожежі пов’язані із спалюванням сухої трави, внаслідок чого можуть постраждати люди чи можуть бути знищені матеріальні цінності громадян.

09:43:00 06.03.2017