Заборона вилову риби

Дата: 04.04.2017 16:49

Фото без описуВиконавчий комітет  Чорноострівської  селищної ради повідомляє рибогосподарські підприємства,  громадські об’єднання (УТМР), зацікавлені підприємства, установи, організації та населення про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів та про проведення дво-тримісячника з їх охорони:

- у всіх водосховищах з 01 квітня 2017 року по 09 червня 2017 року;

- у всіх річках та їх кореневих водах з 01 квітня 2017 року по 20 травня 2017 року;

- в придаткових системах водойм(протоки, гирла, стариці меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені)  з 01 квітня по 29 червня 2017року;

У період виношування річковим раком ікринок. Личинок заборонено вилов з 01 квітня по 30 червня 2017 року.

Відповідно до наказу Управління охорони,використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Хмельницькій області від 23.03.2017р.№11 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби,інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2017році.»  забороняється у рибогосподарських водних об’єктах, на прибережних захисних смугах днопоглиблюючі, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також організацію змагань з рибальства.

Любительське рибальство дозволене на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм з однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега. Відповідно до додатку до наказу №11 від 23.03.17р. «Перелік ділянок водойм, де спортивно-любительське рибальство дозволено»  водні об’єкти Чорноострівської  громади в даний Перелік не входять.

ВИКОНКОМ ЧОРНООСТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ