ІНФРАСТРУКТУРА

Інформація щодо утримання кладовищ на території Чорноострівської ОТГ

На території Чорноострівської селищної ради розташовано 28 кладовищ, 19 з яких є діючими. Відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесією селищної ради затверджено Положення про ритуальну службу та Порядок утримання кладовищ на території Чорноострівської ОТГ. Кожного року виділяються кошти з місцевого бюджету на утримання кладовищ та залучаються кошти спонсорів та благодійних організацій.

16:04:43 28.07.2020

Інформація щодо вуличного освітлення на території Чорноострівської ОТГ

Нічні ліхтарі – це не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрут у вечірній та нічний час. Відсутність освітлення завдає матеріальних та моральних збитків. Дана проблема дуже гостро відчувається з настанням холодів, коли день стає коротким, і повертатися додому дорослим з роботи, а дітям – зі школи доводиться вже у повній темряві.

15:59:48 28.07.2020

Інформація щодо влаштування пляжів та місць для купання на території Чорноострівської громади

У спекотну погоду більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді або які відпочивають на стихійних, не обладнаних спеціально місцях.

15:42:14 17.07.2020