ЗАХОДИ В РАМКАХ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

29.11.2022 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради  спільно із фахівцем із соціальної роботи провели круглий стіл «Проти насилля діємо разом» в Рідкодубському старостинському окрузі. В засіданні взяли участь староста сіл Рідкодуби, Лапківці Майданіч Т.М., директор Рідкодубської гімназії Сорока О.В., завідувач фельдшерського пункту Садовець С.В., працівники дошкільного підрозділу Рідкодубської гімназії, внутрішньо переміщені особи.

16:50:42 30.11.2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16:47:57 30.11.2022

Проведено рейд «Діти вулиці»

28 жовтня 2022 року начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради разом з провідним фахівцем із соціальної роботи провели черговий профілактичний рейд  «Діти вулиці». Обстежено умови проживання 24 дітей із 6 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. За результатам рейду складено акти обстеження умов проживання, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.    Служба у справах дітей продовжує вживати вичерпних заходів, спрямованих на раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та надання всебічної допомоги для їх подолання.

15:21:25 31.10.2022

ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

12 жовтня 2022 року начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради Людмила Римар провела чергове засідання міждисциплінарної команди.

16:07:48 12.10.2022

«Коли сміються діти – всміхається небо»

«Коли сміються діти – всміхається небо» - під такою позитивною (яскравою) назвою відбувся відео-конкурс, організований Службою у справах дітей Хмельницької ОДА до Дня усиновлення.

12:34:18 27.09.2022

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

13.09.2022 року відбулося засідання з питань захисту прав дитини. З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей членами комісії розглянуто  питання про доцільність позбавлення батьківських прав, про надання згоди на відрахування з навчального закладу неповнолітніх студентів.

12:58:03 14.09.2022

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою прийняття узгоджених дій та рішень в інтересах дітей, організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,  30 серпня 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради.

15:30:18 31.08.2022