Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї,  22.03.2023р. начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради разом з провідним фахівцем із соціальної роботи та старостою провели профілактичний рейд «Діти вулиці» у Захаровецькому старостинському окрузі.

16:20:59 22.03.2023

Продовжуємо пошук патронатних вихователів

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують захисту.

11:06:32 15.03.2023

ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

Кожна дитина повинна мати свою сім’ю, відчувати батьківську любов і опіку, бути захищеною. Але іноді виникають такі умови,  коли дитина перебуває у складних життєвих обставинах і тимчасово не може проживати разом з батьками. Тоді на допомогу приходить держава у вигляді Патронату над дитиною.

15:03:41 22.02.2023

Подолання злочинності серед неповнолітніх та організація профілактичної роботи

З метою запобігання та профілактики злочинності серед неповнолітніх та попередження насильства і жорстокого попередження з ними 16 лютого 2023 року відбулося засідання міждисциплінарної команди, координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради.

17:07:45 16.02.2023

ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

17 січня 2023 року начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради Людмила РИМАР провела чергове засідання міждисциплінарної команди.

15:05:51 17.01.2023

Насильство в сім’ї та права дитини

08.12.2022 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради   провела годину спілкування «Насильство в сім’ї та права дитини» з учнями Чорноострівського ліцею.

13:52:56 09.12.2022

ЗАХОДИ В РАМКАХ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

29.11.2022 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради  спільно із фахівцем із соціальної роботи провели круглий стіл «Проти насилля діємо разом» в Рідкодубському старостинському окрузі. В засіданні взяли участь староста сіл Рідкодуби, Лапківці Майданіч Т.М., директор Рідкодубської гімназії Сорока О.В., завідувач фельдшерського пункту Садовець С.В., працівники дошкільного підрозділу Рідкодубської гімназії, внутрішньо переміщені особи.

16:50:42 30.11.2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16:47:57 30.11.2022