АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

6 грудня 2023 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» спеціалісти служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно із провідним фахівцем із соціальної роботи провели профілактичну бесіду «Торгівля людьми. Основні поняття та види експлуатації» з учнями Грузевицького ліцею. Мета заходу - підвищити рівень поінформованості учнів щодо проблем та причин торгівлі людьми, ознайомити з різними її формами.

16:33:56 06.12.2023

ЗАХОДИ В РАМКАХ АКЦІЇ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

28 листопада в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» спеціалісти служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради спільно із провідним фахівцем із соціальної роботи провели профілактичну бесіду «Насильство в сім’ї та права дитини» з учнями Миколаївської гімназії імені Героїв Небесної Сотні.

09:31:39 29.11.2023

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

25.08.2023 р. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Всі питання порядку денного були ретельно вивчені службою у справах дітей Чорноострівської селищної ради. Зокрема, розглянули питання визначення місця проживання малолітньої дитини, про надання дозволу на укладання договору поділу спадкового майна та оформлення спадщини від імені дитини, неналежне виконання батьківських обов’язків.

15:57:39 25.08.2023

ЗАСІДАННЯ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

7 липня 2023 року відбулося  засідання міждисциплінарної команди щодо організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, координацію роботи якої здійснює Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради.

15:41:36 07.07.2023

Запобігання та протидія домашньому насильству

4 липня начальник служби у справах дітей Чорноострівської селищної ради разом з провідним фахівцем із соціальної роботи та старостою сіл Рідкодуби, Лапківці   відвідали  сім'ї, в яких  було вчинено насильство.

16:15:33 04.07.2023