Пам’ятка населенню про заборону спалювання сухої рослинності

Довготривала посушлива осіння погода призвела до збільшення природнього відпаду сухої рослинності, що служить матеріалами для швидкого розповсюдження вогню та знищення всього живого в його осередку.

11:07 14.11.2019

Про скликання 38 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  38 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 27 листопада 2019 року о 10:00.

11:12 13.11.2019

Спільний особистий прийом з метою наданння безоплатної правової допомоги

06 листопада з 10:00 по 10:30 на базі селищної ради начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк та селищний голова Михайло Дзісь проведуть спільний особистий прийом з метою наданння безоплатної правової допомоги.

16:52 05.11.2019

Нові рахунки для зарахування коштів єдиного соціального внеску

Фінансовий відділ Чорноострівської селищної ради та головне управління Державної казначейської служби України в Хмельницькій області повідомляє, що на балансі центрального апарату Державної казначейської служби України (код банку 899998) відкриті нові рахунки для зарахування коштів єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) для Головного управління ДПС у Хмельницькій області (код – 43142957), які вводяться в дію з 01.10.2019 року.

16:12 01.10.2019