До уваги жетілв сіл Педоси і Бережанка

Повідомляємо Вас, що в селах Педоси і Бережанка буде проведено обробку посівів із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Енселко Агро».

11:04:25 23.07.2024

До уваги жителів сіл Мар’янівка і Грузевиця

Повідомляємо Вас, що в селах Мар’янівка і Грузевиця буде проведено обробку посівів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ «Україна 2001».

16:18:55 10.07.2024

ВИСНОВОК з оцінки впливу на довкілля

На виконання частини 2 статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" Департамент природних ресурсів та екології обласної військової адміністрації надсилає інформацію про те, що 20.06.2024 року за № 6863-016/1 ТОВ «БУДТРАСТ» отримано ВИСНОВОК з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Розробка Бережанського родовища суглинків в Хмельницькому районі Хмельницької області» (реєстраційний номер справи у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля - 6863).

11:37:49 01.07.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

25 червня відбудеться церемонія прощання із українським захисником, мешканцем села Осташки Чорноострівської територіальної громади Пшеничним Владиславом Андрійовичем,  який загинув, захищаючи державний суверенітет та цілісність України.

16:11:47 24.06.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

25 червня відбудеться церемонія прощання із українським захисником, мешканцем села Мар’янівка Чорноострівської територіальної громади Пугачем Олександром Володимировичем, який загинув, захищаючи державний суверенітет та цілісність України.

16:05:15 24.06.2024

Оголошення!

В середу, 19 червня, в приміщені Чорноострівської селищної ради відбудеться чергове засідання комісії з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії російської федерації.

09:48:47 18.06.2024