Зміна рахунків!

Виконком Чорноострівської селищної ради разом з Державною казначейською службою України у Хмельницькому районі Хмельницької області доводить інформацію, що з 05.08.2019р. набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBАN) в Україні» (далі – Постанова №162).

09:18 17.09.2019

До уваги керівників підприємств всіх форм власності та фізичних осіб підприємців, що потенційно можуть відправляти свою продукцію на експорт!

З метою оновлення Каталогу експортного потенціалу підприємств Хмельницької області просимо звертатися до виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради щодо експортних можливостей Ваших підприємств.

11:31 29.08.2019

До уваги керівників підприємств всіх форм власності!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що 24 серпня 2019 року в Чорноострівській об’єднаній територіальній громаді заплановано проведення фестивалю громади, присвяченого 28-й річниці Незалежності України.

11:06 22.08.2019

Шановні мешканці вулиці Садова смт Чорний Острів!

На підставі довідки про обстеження водного об’єкта від 21.04.2019р., яка складена Управлінням державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області під час рибоохоронного рейду, Вами порушено ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України, а саме: розорення земель захисної прибережної смуги, загородження (закриття вільного доступу).  З метою дотримання вимог законодавства у сфері охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, норм водного та земельного законодавства,  виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради доводить до Вашого відома, що відповідно до ст. 88 Водного кодексу України, ст. 60 Земельного кодексу України :

09:44 20.08.2019