Оголошення

Виїздне засідання з питань підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в громаді

04.09.2018р. о 10.00 год. в приміщенні Чорноострівської селищної ради відбудеться виїздне засідання за участю Чорноострівського селищного голови Дзісь М. С., голови Хмельницької РДА Коменди Л. М., з питань підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в громаді.

10:01 29.08.2018

Шановні платники податків Чорноострівської ОТГ

Виконком Чорноострівської селищної ради повідомляє, що  відповідно до листа Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області від 17.08.2018 року №05-14/1028-4541, з 11.09.2018 року  припиняється зарахування платежів до бюджету за старими рахунками.

16:04 28.08.2018

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ, ОРЕНДАРІВ ТА ВЛАСНИКІВ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ

Відповідно до листа Першого заступника голови Хмельницької ОДА від 15.08.18р №70/30-36-3783/2018, останнім часом в Хмельницькій області почастішали випадки неконтрольованого спалювання сухої трави, стерні, соломи, післяжнивних залишків та сміття на узбіччях доріг, в лісових масивах, на полях.

14:48 17.08.2018

АКЦІЯ «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»

З 1 серпня Чорноострівським  селищним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  розпочато проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи», головною метою якої є забезпечення дітей шкільного віку з родин, що мають матеріальні труднощі, необхідними речами для початку нового навчального року.

11:03 16.08.2018