Оголошення

Безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»

Навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI102+2019_T1/about) має на меті допомогти як особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, так і тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати.

14:19 06.03.2019

«З Майданом у серці, крізь життя»

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Вони загинули за Україну, за майбутнє, за щасливі посмішки наших дітей!

13:54 19.02.2019

Про скликання 33 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  33 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 05 березня 2019 року о 10:00.

12:31 19.02.2019

До уваги мешканців громади!

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі, значне нагромадження снігового шару сприяють активному утворенню бурульок на покрівлях споруд (особливо на старих будинках із похилим дахом), що виступають на архітектурних частинах будинків, та великих деревах. Пересуваючись населеним пунктом у період танення льоду, слід бути особливо уважними. Проходячи повз будинки чи біля високих дерев, необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. Слід триматись на безпечній відстані від будинків та інших споруд, обираючи найбільш безпечний маршрут руху. Ні в якому разі не можна заходити за спеціальні огорожі поблизу будинків чи дерев.

15:06 15.02.2019