До уваги керівників підприємств усіх форм власності та мешканців громади!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що 13-14 липня 2019 року в Чорноострівській об’єднаній територіальній громаді заплановано проведення Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва та ремесел «Чорноострівський ярмарок» та заходи із святкування 653-ї річниці заснування адміністративного центру громади - селища Чорний Острів. Запрошуємо Вас долучитися до святкування Дня селища.

12:56 02.07.2019

Громадське обговорення з питання присвоєння площі по вул. Антонівське шосе в смт. Чорний Острів назви «Площа Магдебурзького права»

Відповідно до рішення виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради від 21.06.2019 р. № 3 «Про присвоєння назви площі в смт. Чорний Острів», з метою врахування думки жителів Чорноострівської територіальної громади; відповідно до вимог ЗУ «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови КМУ «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» від 24.10.2019 р. №989 у смт. Чорний Острів розпочато процес громадського обговорення питання щодо присвоєння площі по вул. Антонівське шосе в смт. Чорний Острів назви «Площа Магдебурзького права».

17:10 25.06.2019

Правила безпеки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

13:09 18.06.2019