Про скликання 40 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  40 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 26 лютого 2020 року о 10:00.

09:51 19.02.2020

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України запускає національну онлайн-платформу з цифровою грамотністю, яка є доступною в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

16:57 11.02.2020

Контакти безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-309-110 ГО «Донбас  СОС»

Для надання консультаційних послуг інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та  Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

13:25 10.02.2020

Малим та середнім підприємцям

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє, що Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5,7 та 9% річних за кредитами у гривні. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» (далі –Закон) від 14.01.2020р. №436-IX.

10:22 31.01.2020