Весна прийшла – культура розквітає

Весна – це завжди пробудження природи, віковічне колесо природи повертає на свій початок, щоб знову дати шанс народження. Тому, не дивлячись на сьогодення, коли завмерло все, в закладах культури кипить робота по впорядкуванню територій біля закладів культури та загальних територій громади сіл Чорноострівської ОТГ. Працівники закладів культури сіл Рідкодуб, Осташок, Бережанки,Мартинівки, Лапковець, Манилівки взяли участь у флешмобі «Весна прийшла – культура розквітає». Чекаємо на інших.

12:18:27 22.04.2020

Йде Великдень в кожну хату

Під час пандемії корона вірусу коли здається, що все завмерло, не працюють і заклади культури. Однак в  Осташковецькому будинку культури Чорноострівської ОТГ провели цікавий дистанційний конкурс «Йде Великдень в кожну хату». Це онлайн конкурс серед дітей та молоді. Тематичні малюнки, цікаві світлини з процесами пасхальної випічки та приготування крашанок стали об’єктами конкурсу.

12:16:14 22.04.2020

Відповідно до Постанови Кабiнетy Міністрів України  №211 від  11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами та доповненнями, протоколу №5 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19 березня 2020 року, в умовах дії обмежень функціонування громадського транспорту Чорноострівським селищним головою було прийнято розпорядження від 20 березня № 33  «Про використання шкільного автобуса» для злагодженої роботи медичного персоналу та безперебійного прийому громадян закладами охорони здоров’я, зокрема, Чорноострівської громади.

10:12:30 22.04.2020

Шановні мешканці села Вовча Гора (вул. Артилерійська, Осташковецьке шосе, Березникова, Підгірна, Лісова)!

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Чорноострівська селищна рада оприлюднює проект рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання в селі Вовча Гора (вул. Артилерійська, Осташковецьке шосе, Березникова, Підгірна, Лісова)  Чорноострівської селищної ради»

14:56:36 17.04.2020

Шановні мешканці села Вовча Гора (вул. Нова, І.Франка, Шевченка, Зарічна, Висотна, Бузька)!

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Чорноострівська селищна рада оприлюднює проект рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання в селі Вовча Гора (вул. Нова, І.Франка, Шевченка, Зарічна, Висотна, Бузька) Чорноострівської селищної ради»

14:53:32 17.04.2020

Безкоштовна "гаряча" лінія для консультування громадян

На виконання Доручення Прем'єр-Міністра України від 27 березня 2020 року №13137/0/1-20 Департаментом соціального захисту населення Хмельницької ОДА відкрита робота безкоштовної "гарячої" телефонної лінії для консультування громадян. Насамперед одиноких та літнього віку щодо вирішення питань пов'язаних з установленням карантину.

09:53:59 06.04.2020