Правила безпеки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

13:09 18.06.2019

Шановні орендарі водних об’єктів Чорноострівської селищної ради!

В зв’язку із настанням сезону відпусток, в тому числі відвідування населенням місць відпочинку в парках, лісових масивах та біля водойм, зростає ризик травмування людей, виникнення нещасних випадків на водних об’єктах .

12:49 18.06.2019

Щодо зміни місця голосування

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року №910 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893» внесено зміни у Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

11:49 06.06.2019

Про скликання 34 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  34 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 05 червня 2019 року о 10:00.

11:31 21.05.2019