УВАГА! ФІЗИЧНІ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦІ!

22.04.2020 року  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою запроваджено виплату допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця. Така виплата передбачена на період карантину та на один місяць після дати його відміни. Допомога на дітей надається одному з батьків дитини, опікуну, на кожну дитину до досягнення нею 10-и річного віку (включно) з місяця звернення і виплачується щомісячно за повний місяць.

12:11:12 07.05.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

15:31:34 06.05.2020

Шановні мешканці села Ставчинці!

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, Чорноострівська селищна рада оприлюднює проект рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання в селі Ставчинці Чорноострівської селищної ради»

16:24:11 30.04.2020

ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАГИБЕЛІ БДЖІЛ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ОБРОБІТКІВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР ПЕСТИЦИДАМИ

Юридичні та фізичні особи, які проводять діяльність, що впливає або може вплинути на стан бджіл, зобов’язані забезпечити їх охорону, дотримуватися діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння, а саме: ст. 30, 37-40 Закону України ''Про бджільництво'' від 22.02.2000р., розділу 7 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 р. № 9. Також в Україні діє Інструкція по профілактиці отруєння бджіл пестицидами.

16:34:18 29.04.2020

До відома жителів с. Мар’янівка

До відома жителів с. Мар’янівка, які користуються водопровідною водою з башти підпорядкованої Чорноострівському комунальному підприємству «Рембуд».

11:01:29 27.04.2020