До уваги керівників підприємств всіх форм власності

З нагоди відзначення 24-ї річниці Конституції України виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради рекомендує Вам вжити заходів щодо забезпечення належного санітарного стану та благоустрою Вашої прилеглої та закріпленої за Вами території відповідно до Правил благоустрою населених пунктів Чорноострівської селищної ради, по можливості святково оформити будівлі з використанням державної символіки.

16:49:10 25.06.2020

Про скликання 42 сесії VII скликання

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради повідомляє про  скликання  42 сесії VII скликання Чорноострівської селищної ради 25 червня 2020 року о 10:00.

10:10:07 15.06.2020

Шановні орендарі водних об’єктів Чорноострівської селищної ради!

В зв’язку із настанням сезону відпусток, в тому числі відвідування населенням місць відпочинку в парках, лісових масивах та біля водойм, зростає ризик травмування людей, виникнення нещасних випадків на водних об’єктах .

15:35:46 12.06.2020

Правила безпеки на воді

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

15:25:42 12.06.2020