Оголошення

Увага! Змінено адресу прийому громадян відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради.

Чорноострівська селищна рада повідомляє, що з 04 березня 2021 року прийом громадян буде проводитися за адресою: смт. Чорний Острів, провулок Вовчогоранський 3. Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноострівської селищної ради.

16:31:45 03.03.2021

ДЕКЛАРАНТАМ

На допомогу в підготовці/подачі щорічної е-декларації Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.

10:01:46 18.02.2021

Шановні платники податків Чорноострівської ОТГ

Фінансовий відділ Чорноострівської селищної ради повідомляє, що згідно наказу Державної казначейської служби України від 30.12.2020 № 385 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету»  з 01.01.2021 року змінюються реквізити для сплати податків і зборів.

15:10:57 08.02.2021

До уваги платників податків

Фінансовий відділ Чорноострівської селищної ради інформує, що Законом України від 04.12.2020 р. № 1072 – IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запровадження з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV – 2»(далі – Закон № 1072), який набрав чинності 10 грудня 2020 року опублікований у виданні «Голос України» 09.12.2012.р) передбачено наступні зміни:

08:46:35 08.02.2021