Керівникам закладів освіти

Лист Інститут модернізації змісту освіти № 22.1/10-2841 від 08.08.2018 «Про проведення вебінарів з навчання вчителів використанню програмного забезпечення mozaBook і системи mozaWeb»

Лист ТОВ "Нові знання" щодо здійснення обліку дітей шкільного віку у модулі "Облік дітей шкільного віку" на порталі "ІСУО"

Лист-роз’яснення Вінницького РЦОЯО щодо виготовлення дублікатів сертифікатів

Лист ВРЦОЯО №02-35/294 від 16.05.2018 щодо документів, які мають бути у дітей перед проходженням ЗНО

Лист МОН №2.4.-986 від 19.04.2018 "Щодо форм медичних довідок для зарахування дітей до закладів дошкільної та загальної середньої освіти"

Особливості ЗНО-2018

Лист Управління культури, національностей, релігій та туризму "Про підтримку конкурсу «Підтримай Вікімандри українською»

Лист ХОІППО "Про роботу освітньої платформи "Критичне мислення"

Наказ №03-но від 04.01.2018 р. "Про участь в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"

Наказ №539-од від 20.12.2017р. "Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"