A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чорноострівська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Контактна інформація

Код ЄДРПОУ: 04403901

КОАТУУ: 6825055500

Поштовий індекс: 31310

Адреса: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Чорний Острів, вул. Незалежності, буд. 13

Графік роботи: пн-чт 8:30-17:15, пт 8:30-16:00

E-Mail адреса:

Контактні телефони: 0382-62-22-74

Голова: Дзісь Михайло Семенович

Графік особистого прийому громадян на січень-червень 2022р.

Прізвище, посада посадової особи

Дні прийому

Години прийому

Дзісь Михайло Семенович

селищний голова

Понеділок

Середа

9-12 год.

9-12 год.

Мороз Олена Василівна

секретар ради

Вівторок

Четвер

9-12 год.

9-12 год.

Лукомська Світлана Іванівна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Середа

П’ятниця

9-12 год.

9-12 год.

Гудима Наталія Петрівна - керуючий справами (секретарем) виконавчого комітету

Понеділок

Четвер

9-12 год.

9-12 год.

Склад робочих груп виїзного прийому громадян працівниками виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради

№ групи

ПІП

Посада

1-група

Дзісь Михайло Семенович

голова Чорноострівської селищної ради

Маначин Валерій Іванович

начальник відділу земельних відносин Чорноострівської селищної ради

Волошинець Людмила Олександрівна

начальник відділу праці та соціального захисту населення Чорноострівської селищної ради

2-група

Мороз Олена Василівна

секретар Чорноострівської селищної ради

Дзісь Богдан Михайлович

начальник юридичного відділу Чорноострівської селищної ради

Зозуля Тетяна Леонідівна

спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Чорноострівської селищної ради

Личак Алла

Євганівна

спеціаліст з питань житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Чорноострівської селищної ради

3-група

Лукомська Світлана Іванівна

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Шинькова Олена Миколаївна  

спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Чорноострівської селищної ради

Гулівата Анжела Анатоліївна

спеціаліст відділу земельних відносин Чорноострівської селищної ради

Білий Вадим Михайлович

спеціаліст юридичного відділу Чорноострівської селищної ради

4-група

Гудима Наталія Петрівна

керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради

Ковальська Інна Юріївна  

державний реєстратор

Римар Людмила Анатоліївна

начальник служби у справах дітей

Гаркуша Аліса Василівна

спеціаліст з питань реєстрації місця проживання

Графік виїзного прийому громадян за місцем їх проживання керівництвом Чорноострівської селищної ради на січень-червень 2022р.

Назва населеного пункту

Дата

прийому

Години

прийому

Група

1

Польові Гринівці

12 січня

10-12

1

2

Малі Орлинці

26 січня

10-12

2

3

Лапківці

9 лютого

10-12

3

4

Бережанка

23 лютого

10-12

4

5

Манилівка

16 березня

10-12

1

6

Грузевиця

30 березня

10-12

2

7

Осташки

13 квітня

10-12

3

8

Педоси

27 квітня

10-12

4

9

Везденьки

11 травня

10-12

1

10

Ставчинці

25 травня

10-12

2

11

Мартинівка

15 червня

10-12

3

12

Рідкодуби

29 червня

10-12

4

Графік прийому громадян старостами сіл ОТГ

ПІП

Займана посада

Населений пункт

День тижня

Години прийому

Обідня перерва

Батурко

Людмила Анатоліївна

староста сіл Антонівка, Катеринівка

Антонівка

Понеділок-п’ятниця

(крім середи)

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Катеринівка

середа

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Горностай

Людмила Володимирівна

староста села Осташки

Осташки

Понеділок-п’ятниця

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Горохівська

Зоя Миколаївна

староста сіл Миколаїв, Манилівка

Миколаїв

Понеділок-п’ятниця

(крім вівторка)

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Манилівка

вівторок

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Тернопольська

Наталія Миколаївна

староста сіл Захарівці, Ляпинці, Крачки

Захарівці

Понеділок-п’ятниця

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Майданіч

Таміла Миколаївна

староста сіл Рідкодуби, Лапківці

Рідкодуби

Понеділок-п’ятниця

(крім середи)

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Лапківці

середа

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Редчук

Валентина Володимирівна

староста сіл Ставчинці, Польові Гринівці

Ставчинці

Понеділок-п’ятниця

(крім середи)

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Польові Гринівці

середа

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Ритікова

Любов Валентинівна

староста сіл Везденьки,

Малі Орлинці

Везденьки

Понеділок-п’ятниця

(крім вівторка)

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Малі

Орлинці

вівторок

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Борисова Людмила Василівна

староста сіл Педоси,

Мартинівка Бережанка

Педоси

Понеділок, вівторок, четвер

 

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Мартинівка

п’ятниця

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Бережанка

середа

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Совінська Оксана Іванівна

староста села Грузевиця

Грузевиця

Понеділок-п’ятниця

8.30 год. - 17.15 год

13.00 год.- 13.30 год

Чорноострівська громада у Вашому смартфоні:


Форма для зворотнього зв'язку


Карта громади побудована на відкритих даних від Мінрегіон

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь