Соціальні програми

«Про внесення змін в рішення 39 сесії Чорноострівської селищної ради «Про затвердження Комплексної програми «Піклування» Чорноострівської селищної ради на 2020-2023 роки» від 20.12.2020 р. № 10»

«Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Комплексної програми «Піклування» Чорноострівської селищної ради на 2020-2023 роки»» від 20.12.2019 р. № 10»

«Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» Чорноострівської селищної ради на 2020-2023 роки»

«Про внесення змін в рішення 27 сесії селищної ради «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані у населених пунктах Чорноострівської селищної ради на 2018 – 2020 роки» від 07.02.2018 р. № 7»

«Про затвердження Комплексної програми “Піклування” Чорноострівської селищної ради на 2018-2020 роки»

«Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинок дітей на 2019 рік»

«Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані у населених пунктах Чорноострівської селищної ради на 2018-2020 роки»

«Про внесення змін до рішення № 6 сесії від 04.03.2016 р. «Про затвердження комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей»»

«Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей»

«Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей»