Державний центр зайнятості інформує

Понад 16 мільйонів гривень отримають підприємці Хмельниччини

З початку року, в рамках урядової програми «єРобота: Власна справа» схвалено 68 бізнес-ідей підприємців Хмельниччини. Переможці отримають гранти на загальну суму 16 мільйонів гривень та створять 132 робочих місць. Серед отримувачів мікрогрантів -  45 осіб складають жінки, 23 – чоловіки, 2 - внутрішньо переміщених громадян.

09:16:45 12.03.2024

Допомога по безробіттю 2024

Згідно із законодавством кожен українець, який залишився без роботи, має право на допомогу по безробіттю.

13:49:31 28.02.2024

Як ветерану розпочати власну справу?

З квітня минулого року діє програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка  реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма  спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.

16:37:59 13.02.2024

Учасникам бойових дій: безкоштовне професійне навчання

Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. На вибір - 95 професій та 365 освітніх програм.

11:02:41 12.01.2024

Хмельницька обласна служба зайнятості: основні здобутки 2023 року

Упродовж 2023 року Державна служба зайнятості продовжувала удосконалювати та автоматизувати свої послуги, запроваджувала нові сервіси та програми, розробляла нові моделі обслуговування клієнтів тощо. Зокрема було реалізовано низку урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців, а також шляхом надання вже традиційних послуг – з працевлаштування, професійного навчання, надання ваучера, організації громадських,  суспільно корисних та інших робіт тимчасового характеру.

10:48:01 09.01.2024

Робота на Хмельниччині

Шукаєте роботу? Підприємствам області потрібні працівники! Звертайтеся в центр зайнятості. Кваліфіковані фахівці стануть вашим помічником з пошуку роботи.

10:45:45 28.12.2023

Компенсація за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

12:25:44 27.09.2023