Державний центр зайнятості інформує

Запуск єдиного порталу вакансій!

Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін - бізнесу, держави та шукачів роботи.

09:06:09 23.09.2022

єРобота: Своя справа

З метою розширення або започаткування власної справи, створення нових робочих місць, вже 2,5 місяці реалізовується урядова програма «єРобота: Своя справа». Відповідно до умов програми учасники можуть отримати грант до 250 тисяч гривень на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, послуги пов’язані з виробництвом продукції, наданням послуг, маркетингу, оренди обладнання тощо.

10:30:13 20.09.2022

Як отримати статус безробітного під час воєнного стану?

Знайти підходящу роботу в період воєнного стану можна звернувшись у будь-який центр зайнятості чи філію Хмельницького обласного центру зайнятості (далі – ОЦЗ). Вакансії від роботодавців області оновлюються щодня.

08:45:05 16.09.2022

Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 9400 осіб

З початку року 3,5 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 13,9 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8158 грн.

14:24:41 07.09.2022

До уваги роботодавців! Оновлено форму звітності 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)»

Форма № 3-ПН подається до центру зайнятості юридичними особами, фізичними особами - підприємцями, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб, за наявності попиту на робочу силу (вакансії).

10:30:55 11.07.2022

Працевлаштування осіб з інвалідністю

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає особам з інвалідністю у пошуку роботи, у разі потреби надає профорієнтаційні послуги, організовує професійне навчання тощо. З початку року забезпечено роботою 584 особи, з них 60% - мешканці сільської місцевості, 30% - жінки, решта - молодь до 35 років, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи.

15:30:20 23.06.2022

Ринок праці Хмельниччини у січні – травні 2022 року

У січні-травні 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 28,1 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 2,5 тис. роботодавців. У базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 9,8 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8202,5 грн.

10:16:27 09.06.2022