Державний центр зайнятості інформує

Послуги центру зайнятості у цифровому форматі: функції та можливості електронного кабінету

Подати вакансію для розміщення на сайті служби зайнятості або оформити довідку в електронному вигляді можна не виходячи з дому. Для цього зареєструйтесь в електронному кабінеті та користуйтесь послугами Державної служби зайнятості.

11:17:56 23.07.2024

Робота без бар’єрів: корисні посилання для людей з інвалідністю від центру зайнятості

Освітня і економічна безбар’єрність тісно пов’язані між собою, без одного не буде іншого. Розуміючи це, клієнти служби зайнятості активно користуються послугою з професійного навчання задля успішного працевлаштування.

14:35:32 05.07.2024

Кібербезпека нашої країни

В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організаторами якої є Національний банк та Держспецзв’язку. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

09:55:59 07.06.2024

В приміщенні Хмельницького обласного центру зайнятості запрацював офіс «Зроблено в Україні» для підтримки малого і мікробізнесу

Відкриття офісу відбулося за участі Першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко, заступника Міністра економіки Тетяни Бережної, директора Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк, народних депутатів України, керівництва Хмельницької обласної військової адміністрації, депутатів Хмельницької обласної ради.

11:12:02 09.05.2024

У Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості розпочав роботу офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро-та малого бізнесу регіону

Тут підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки малого і мікробізнесу.

12:21:52 29.04.2024

З 1 квітня збільшився розмір компенсацій роботодавцям

З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8000 гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться максимальний розмір компенсацій роботодавцям:

14:35:56 04.04.2024