Нова українська школа

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Роз’яснення МОН "ОСОБЛИВОСТІ ОФОРМЛЕННЯ КЛАСНОГО ЖУРНАЛУ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ"

Про затвердження методичних рекомендаційщодо оцінювання навчальних досягнень учнів другого класу

Лист МОН від 27.08.2018 №1/11-9089 "Про навчальні матеріали для роботи з першокласниками в адаптаційний період "

Наказ МОН від 20.08.2018 №924 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі"

Наказ МОН від 20.08.2018 №923 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі"

Лист ІМЗО від 15.06.2018 №22.1/10-1962 "Щодо уніфікації оформлення сторінок підручників для 1 класу"

МОН не скасує жеребкування для вступу до школи в 2019 році

Лист МОН від 02.04.2018 року №1/9-190 "Щодо скорочення тривалостті уроку для учнів початкової школи "

Наказ МОН від 23.03.2018 року №283 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього процесу Нової української школи"

Наказ МОН від 13.07.2017 року №1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня"

Все про НУШ - 2018

Лист Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 року №1/9-73 «Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти EdEra»

1 лютого стартує масштабна перепідготовка вчителів початкової школи, що з 1 вересня навчатимуть близько 400 тис першачків, - Лілія Гриневич

Порадник для вчителя

Концепція нової української школи