Інформація про Cлужбу у справах дітей

РИМАР ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА - НАЧАЛЬНИК СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЧОРНООСТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ДИКА ВАЛЕНТИНА АНАТОЛІЇВНА - СПЕЦІАЛІСТ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЧОРНООСТРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

• Контроль за дотриманням законодавства стосовно дітей.
  • Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.
  • Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на відповідній території становища сімей, дітей, сприянні фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.
  • Розроблення i здійснення самостiйно або разом з вiдповiдними органами виконавчої ради, органами державної влади, пiдприємствами, установами та органiзацiями усiх форм власностi, громадськими органiзацiями заходiв щодо захисту прав, свобод i законних інтересів дітей.
  • Забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опiки та пiклування над дiтьми, їх усиновлення, влаштування в будинки сiмейного типу, прийомні сiм’ї.
  • Здiйснення контролю за умовами утримання i виховання дiтей у  дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.
  • Ведення облiку дiтей, якi опинилися у складних життєвих обставинах, дітей – сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сiмей, дитячих будинкiв сiмейного типу та соціально – реабiлiтацiйних центрiв (дитячих мiстечок).
  • Проведення соціально – профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.

Адреса:

31310, провул.Вовчогоранський, 3, смт.Чорний Острів, Хмельницький район, Хмельницька область.
e_mail:
ssdchorost@gmail.com

facebook: https://www.facebook.com/chornoostrivskaOTG

Тел: 62-21-34

ГРАФІК РОБОТИ

Понеділок - четвер: 08:30 - 17:15.

П’ятниця: 08:30 - 16:00.
Обідня перерва: 13:00 - 13:30.
Субота, неділя: вихідний.

Графік проведення особистого прийому громадян

Прізвище, ім’я, по батькові

День прийому