Державний центр зайнятості інформує

Служба зайнятості та партнери консолідують зусилля задля працевлаштування жінок

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»», проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жінок про можливість взяти участь в проєкті «Підтримка  економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine).

13:34:02 29.05.2023

Послуги для внутрішньо переміщених осіб від служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці. Зверніть увагу, щоб скористатися деякими послугами, не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості. Це, зокрема - підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо.

16:17:05 23.05.2023

ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

З початку року майже 1,5 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі і послуг, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості.

16:12:54 03.05.2023

«Рука допомоги»: як отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу

В рамках програми «Рука допомоги» безробітні громадяни з малозабезпечених сімей зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься на безвідсотковій поворотній основі для ведення підприємницької діяльності.

09:29:52 13.03.2023

Фінансові механізми підтримки роботодавців

10 лютого 2023 року, Кабінет Міністрів України затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Фінансові механізми підтримки роботодавців зазначені в пункті 1 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України № 2622-IX.

15:34:56 15.02.2023