Державний центр зайнятості інформує

Компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів України 20 березня 2022 року прийняв Постанову №331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні».

09:09:00 15.04.2022

Трудові відносини в умовах воєнного стану

Набув чинності Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ. Закон визначає нові правила трудових відносин працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами.

12:54:55 14.04.2022

Порядок реєстрації безробітних на період воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 «Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану» - https://is.gd/oMP8aK.

11:04:15 30.03.2022