Державний центр зайнятості інформує

ТОП-10 вакансій від Хмельницької обласної служби зайнятості

З початку року понад 4 тисячі роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках. Популярними залишаються професії у сферах торгівлі і послуг, транспорту, сільського господарства та переробної промисловості.

11:36:49 29.11.2022

5 гарантій у сфері зайнятості для осіб, звільнених з військової служби

Державна служба зайнятості створює всі умови для якнайшвидшої адаптації та працевлаштування колишніх військовослужбовців. Особливий соціальний захист даної категорії громадян виражається у таких гарантіях:

12:06:32 18.10.2022

Запуск єдиного порталу вакансій!

Забезпечити роботою українців в умовах війни можливо, лише працюючи злагоджено, об’єднавши зусилля всіх зацікавлених сторін - бізнесу, держави та шукачів роботи.

09:06:09 23.09.2022

єРобота: Своя справа

З метою розширення або започаткування власної справи, створення нових робочих місць, вже 2,5 місяці реалізовується урядова програма «єРобота: Своя справа». Відповідно до умов програми учасники можуть отримати грант до 250 тисяч гривень на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, послуги пов’язані з виробництвом продукції, наданням послуг, маркетингу, оренди обладнання тощо.

10:30:13 20.09.2022

Як отримати статус безробітного під час воєнного стану?

Знайти підходящу роботу в період воєнного стану можна звернувшись у будь-який центр зайнятості чи філію Хмельницького обласного центру зайнятості (далі – ОЦЗ). Вакансії від роботодавців області оновлюються щодня.

08:45:05 16.09.2022

Завдяки Хмельницькій обласній службі зайнятості працевлаштовано 9400 осіб

З початку року 3,5 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 13,9 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8158 грн.

14:24:41 07.09.2022