Шановні жителі Чорноострівської громади!

Реєстрація і зняття з реєстрації місця проживання  з 25.08.202 року по 11.09.2020  року здійснюватися не буде, у зв’язку з щорічною основною відпусткою інспектора-паспортиста

23:12:46 21.08.2020

До уваги керівників підприємств всіх форм власності!

Виконавчий комітет Чорноострівської селищної ради з нагоди 29-ї річниці Незалежності України просить Вас вжити заходів щодо забезпечення належного благоустрою Вашої прилеглої території (скосити траву, вирубати чагарники, прибрати сміття) відповідно Правил благоустрою та розпоряджень селищного голови та святково оформити будівлі з використанням державної символіки до 21 серпня 2020 року.

18:32:18 19.08.2020

Роботи Хмельницького РЕМ

В зв’язку із проведенням ремонтних робіт Хмельницьким РЕМ в смт Чорний Острів, буде припинено подача електроенергії 20 серпня 2020 року з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.

18:30:05 19.08.2020

Зустріч з працівниками Хмельницького управління ГУ ДПС у Хмельницькій області щодо роз’яснювальної роботи та приймання декларацій

06.08.2020 р. о 10.00 год. в приміщенні Чорноострівської селищної ради, з метою налагодження партнерських відносин з платниками податків і створення сприятливих умов для платників податків при організації роботи органів державної податкової служби, відбудеться зустріч з працівниками Хмельницького управління ГУ ДПС у Хмельницькій області щодо роз’яснювальної роботи та приймання декларацій, декларування доходів громадянами, отриманих у 2019 році (отримання спадщини чи дарування, продаж рухомого чи нерухомого майна, списання кредиторської заборгованості, іноземні доходи та інвестиційний дохід тощо).

10:12:24 03.08.2020