Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради

Конкурс оголошено у відповідності  до рішення №7 двадцять третьої сесії восьмого скликання Чорноострівської селищної ради від 15.05.2023 року «Про проведення конкурсу на визначення опорних закладів серед закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради»  та розпорядження селищного голови Чорноострівської селищної ради від 16.05.2023 року №47/2023-р «Про оголошення конкурсу на визначення опорних закладів  серед закладів загальної середньої освіти Чорноострівської селищної ради».

16:37:28 16.05.2023

Реєстрація на грошову допомогу

БО "БФ Карітас Хмельницький УГКЦ" буде проводити реєстрацію на грошову допомогу для ВПО, які прибули із окупованих територій, або із зони ведення активних бойових дій, після 24.02.2022.

14:27:54 02.05.2023