Оголошення

До уваги керівників підприємств всіх форм власності та мешканців громади!

15:31:55 21.07.2022

Шановні батьки!

З метою захисту життя та здоров’я дітей Служба у справах дітей Чорноострівської селищної ради просить вас не залишати неповнолітніх дітей без нагляду та контролювати їх місцезнаходження.

11:56:24 11.07.2022

Оголошення

В зв'язку з щорічною основною відпусткою заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чорноострівської селищної ради» переноситься на 04.07.2022 р.

14:59:56 16.06.2022

Шановні орендарі водних об’єктів Чорноострівської селищної ради!

З метою  попередження та запобігання нещасних випадків на водних об’єктах, які розміщені на території  Чорноострівської селищної ради та на виконання Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Хмельницької області в літній період 2022 року затвердженого Хмельницькою обласною військовою адміністрацією рекомендуємо:

13:59:53 16.06.2022

Оголошення про скликання 17 чергової сесії Чорноострівської селищної ради

Відповідно до Розпорядження №53/2022-р. засідання 17 чергової сесії Чорноострівської селищної ради буде проведено 24 червня 2022 р. о 10:00 год. в сесійній залі Чорноострівської селищної ради (вул. Незалежності, 13).

17:07:57 14.06.2022