Дата: 25.12.2023 09:44

На публічне обговорення виноситься регуляторний акт. Даний проєкт регуляторного акта розроблено з метою реалізації державної політики в сфері управління відходами, створення належних правових підстав та умов для затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів організації роботи виконавців таких послуг у сфері управління відходами; створення відповідних умов для забезпечення споживачів якісними послугами з організації збирання, вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території Чорноострівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження протягом місяця (до 25 січня 2024 року) будуть прийматися від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань розробником проєкту регуляторного акта як на електронну адресу: chorost@ukr.net,  так і у письмовому вигляді за адресою: вул. Незалежності,13, смт Чорний Острів, 31310.