Оголошення!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій створила можливість заповнення анкети для включення в добровільні формування цивільного захисту на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем».

15:49:17 11.04.2022

Оголошення!

Мінрегіон України започаткувало соціальну ініціативу «Прихисток» – проект із розміщення українців, які вимушені переселитися із зон бойових дій. Щоб запропонувати своє житло для проживання внутрішньо переміщеним особам і отримати компенсацію, необхідно:

15:39:26 11.04.2022

Оголошення!

Міністерство соціальної політики України інформує, що Українська компанія ТОВ «Економіка довіри» започаткувала програму фінансування українських товаровиробників.

15:19:27 11.04.2022

Шановні земляки!

Щороку навесні ми проводимо щорічну акцію "За чисте довкілля" та Дні благоустрою. Цього річ разом із весною на нашу землю прийшла війна…

15:50:31 05.04.2022

Оголошення!

З завтрашнього дня,  03.04.2022р з 10:00 на 1-му поверсі селищної ради, у СЕКТОРІ ЦЗ та ЖКГ,  розпочинається  робота по реєстрації заяв на відшковування компенсаціїних виплат на ЖКГ, власникам домогосподарств в яких безкоштовно проживають ВПО. Ви маєте подати: - заяву ( зразок заяви у старости, або в СР); - копія паспорта та індикаційного коду власника; - документи про право власності на житло; - копія паспорта та свідотств про народження дітей. Більшість з ВПО, які проживають в стар-ті Грузевиця, смт Чорний Остров, с.Вовча Гора, с. Мар'янівка, вже отримали довідки.

13:52:22 02.04.2022

Інформація по роботі оперативного штабу та волонтерського руху в Чорноострівській селищній раді станом на 22.03.2022р

1. Рішенням виконавчого комітету від 25.02.2022 року затверджено Оперативний штаб з проведення заходів та мінімізації можливих наслідків на території Чорноострівської територіальної громади внаслідок вторгнення РФ в Україну.

16:06:59 22.03.2022