ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановити тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів з урахуванням послуги із захоронення ТПВ, дата ведення тарифу з 01 березня 2024 року

Дата: 14.02.2024 14:50

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата ведення тарифу з 01 березня 2024 р.

На виконання пункту 2 розділу ІІ   Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого  наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва  та житлово-комунального господарства  України від 05 червня 2018 року №130, Чорноострівське комунальне підприємство «Рембуд»  Чорноострівської селищної ради доводить до відома споживачів про намір здійснити  у 2024 році встановлення тарифів на послугу з  вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що  надаються  КП «Рембуд» для населення, бюджетних організацій  та інших споживачів населених пунктів Чорноострівської селищної ради на 2024 рік.

Чорноострівським КП «Рембуд»  проведені відповідні розрахунки економічно обґрунтованих  тарифів на послугу з вивезення та захоронення побутових відходів на 2024 рік для населення, бюджетних організацій  та інших споживачів населених пунктів Чорноострівської селищної ради.

Причиною встановлення   тарифів є  вимоги   ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»  від 09.11.2017 № 2189-VIII де запроваджено щорічне розроблення та подання на погодження тарифів на планований період.

Розрахунок тарифу на послугу  з управління  побутовими відходами, здійснено відповідно до  вимог нововведених  законодавчих актів : Правил надання послуги з управління побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 року №835, що набрала чинності 15.08.2023 року, Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення , відновлення та видалення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2023 року №1031  та  Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги».

Складовими тарифу на управління побутовими відходами є:

• Заробітна плата;
  • Кількість споживачів;
  • Податки;
  • Послуги на захоронення;
  • Витрати паливо-мастильних матеріалів;
  • Витрати на матеріали для ремонту засобів механізації;
  • Єдиний соціальний внесок

Розмір рентабельності у вартості реалізації послуги з управління побутовими відходами для  населення, бюджетних організацій та інших споживачів  становить 0 %.

Загальний розмір планових тарифів на вивезення ТПВ з урахуванням послуги захоронення для кожної категорії споживачів

Категорії споживачів

Планові тарифи, грн за 1 куб. м

1

2

3

Структура планових тарифів для кожної категорії споживачів

Операція –  збирання та вивезення побутових  відходів

Показник

1.Прямі витрати, грн за 1 куб. м

654200

2.Загальновиробничі витрати,

грн за 1 куб. м

75290

3.Адміністративні витрати,

грн за 1 куб. м

171990

4. Витрати на збут  грн за 1 куб. м

116500

5.Повна собівартість, грн за 1 куб. м

1017980

6. Податок на прибуток, грн. за 1 куб. м.

7.Тариф, грн. за 1 куб. м

8. Об’єм збирання побутових відходів, куб.м.

4632

Структура планових тарифів для кожної категорії споживачів

Операція – захоронення побутових  відходів

Показник

1.Прямі витрати, грн за 1 куб. м

2. Об’єм видалення побутових відходів, куб.м.

3672

60

900

В результаті проведених розрахунків встановлено тариф на послугу з вивезення ТПВ з урахуванням послуги із захоронення ТПВ, гривень/місяць на одну особу для населення в сумі 29,65 грн.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді до 23.02.2024 включно за адресою:

31310, Хмельницький район, смт Чорний Острів, вул.Незалежності,13 тел.0382-62-21-41, ел.пошта chorost@ukr.net.