Нарада директорів закладів освіти громади

Дата: 05.12.2023 11:22

Фото без описуУ приміщенні методичного кабінету Чорноострівського ліцею відбулась виробнича нарад з директорами закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Головним питанням, яке розглядалось під час наради, було забезпечення безпечного освітнього середовища, яке включає:

- Відпрацювання алгоритму дій усіх учасників освітнього процесу в разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»;

- Функціонування захисних споруд та найпростіших укриттів у закладах освіти та у орендованих приміщеннях, їх матеріально-технічне забезпечення;

- Особливості підвезення дітей до закладів освіти та у зворотному напрямку під час сигналу «Повітряна тривога»;

- Безбар’єрність облаштування приміщень закладів освіти та укриттів;

- Медичний огляд працівників та дітей;

- Організація харчування у закладах освіти, виконання норм харчування.

Крім того обговорювалось виконання актуальних завдань у роботі закладів освіти: атестація педагогічних працівників, ведення військового обліку, участь у спортивних змаганнях «Пліч-о-пліч зі спортом», ведення офіційних сайтів, виконання навчальних планів та організоване завершення І семестру 2023-2024 навчального року.