Готуємося до нового 2023-2024 навчального року

Дата: 11.08.2023 10:51

Фото без описуВже маємо сьогодні 11 серпня! Незабаром учні шкіл та вихованці садочків бігтимуть до своїх закладів. Розпочнеться новий 2023-2024 навчальний рік. Все як завжди, але одна трагічна ніч наробила стільки біди, що в перші дні вона здавалась нездоланною.

Але підготовка до 1 вересня триває щоденно. І за цей тиждень вже завершуються роботи по заміні пошкоджених вікон ще в 3-х закладах освіти.

А вже 16 серпня комісією, у склад якої входять представники апарату ради, депутатів селищної ради, головних управлінь ДСНС України, Держпродспоживслужби та Національної поліції буде здійснюватись обстеження закладів освіти на предмет готовності до нового навчального року.

Пріоритетними питаннями для селищної ради залишаються:

- завершення поточних ремонтів закладів освіти;

- співпраця з Благодійними Фондами з питання виготовлення ПКД для закладів, приміщення яких потребують капітальних ремонтів;

- використання видатків місцевого бюджету відповідно до рішення 25 сесії Чорноострівської селищної ради, які в сумі 4,4 млн. грн. будуть спрямовані на виготовлення та встановлення модульних підземних укриттів в Мар’янівській, Бережанській, Захаровецькій гімназіях та Грузевицькому закладі дошкільної освіти.

Все буде Україна! Разом до ПЕРЕМОГИ!