Робоча зустріч працівників Хмельницької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області з керівництвом Чорноострівської ТГ

Дата: 16.03.2023 09:24

14 березня 2023 року працівниками Хмельницької державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області, проведена робоча зустріч з керівництвом Чорноострівської територіальної громади з питань легалізації, зайнятості та рівня оплати праці. Визначено ряд підприємств громади, на яких, відповідно до моніторингових даних, відслідковується тіньова зайнятість та низький рівень оплати праці. Зазначені факти свідчать про прямі дії порушення чинного законодавства, що веде за собою нарахування штрафних санкцій.

Керуючись КУпАП, фактичний доступ працівника до роботи без оформлення трудового договору, штрафні санкції нараховуються в розмірі від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів - 17 000 – 34 000 грн. за одного.

За результатами робочої зустрічі прийнято рішення про проведення в треті декаді квітня 2023 року засідання робочої групи, відповідно до розпорядження Чорнострівського селищного голови ві 02.07.2021 року № 58/2021-р « Про затвердження Положення про робочу групу з питань наповнення бюджету, легалізації трудових відносин, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат » за участю керівників таких підпримств.

Станом на 01.03.2023 року селищний бюджет виконано на 114,3%. Висловлюємо слова вдячності кращим платникам податків, а саме:

- ТОВ «Чорноострівське ХПП»;

- ТОВ «Волочиськ -Агро»;