Чергове засідання виконавчого комітету Чорноостріівської селищної ради

Дата: 09.09.2022 14:29

Фото без опису Сьогодні, 02.09.2022 р. відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради за участю 11 членів виконкому, на якому детально обговорили шляхи вирішення нагальних питань та ухвалили 15 рішень, що регулюють питання соціального захисту населення, освіти, цивільного захисту, соціально-економічного розвитку громади, а саме:

1. Про виконання дохідної частини бюджету за І півріччя 2022 року.

2. Про надання одноразової матеріальної допомоги (на рахунок Приватбанку).

3. Про надання одноразової матеріальної допомоги (поштовий переказ).

4. Про надання дозволу на укладання договору дарування земельної ділянки на ім’я неповнолітньої дитини.

5. Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки, власником якої є неповнолітня дитина.

6. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянку, власником якої є малолітня дитина.

7. Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини без згоди батька.

8.Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при Чорноострівській селищній раді.

9. Про внесення змін до складу міждисциплінарної команди.

10. Про зменшення плати за харчування.

11. Про звільнення від плати за харчування

12. Про накладення адміністративного стягнення.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету «Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту на території Чорноострівської селищної ради» від 28.07.2022 р. № 4.

14. Про оцінку та постановку на баланс споруд «найпростіше укриття», закладів освіти Чорноострівської селищної ради.

15.  Про збереження за працівниками ЗЗСО та ЗДО, у яких відсутні технічно-організаційні умови, необхідні для виконання робіт на період воєнного стану.

На засідання було запрошено начальника Хмельницького ДПІ Коновальчука Валерія Миколайовича, який зазначив про сумлінну сплату податків, в умовах воєнного стану та розвитку регіональної економіки. З метою збільшення надходжень до бюджету обговорено ряд питань, щодо сплати податків, а саме:

- Пошук резервів наповнення дохідної частини бюджету;

- Легалізація заробітної плати;

- Погашення податкового боргу;

- Подання звітності в електронному вигляді.

- Проведення компанії декларування громадянами доходів

одноосібників пайовиків (в обробітку яких понад 2 га земельних угідь) в рамка операції «Урожай»;

потенційних декларантів (само зайнятих осіб) у ході проведення компанії декларування доходів та майнового стану.

- Проаналізовано проблемні питання, які виникають під час робочого процесу та шляхи їх вирішення.