Подяка за участь в організації і проведенні святкування 655-ї річниці першої згадки про Чорний Острів, 465-ї річниці надання Магдебурзького права та Всеукраїнського фестивалю народної творчості та ремесел "Чорноострівський ярмарок"

Дата: 12.07.2021 14:27

Дорогі друзі!

10 липня центр нашої громади Чорний Острів святкував свій ювілей.

Від щирого серця висловлюю вдячність усім, хто долучився до організації та проведення Всеукраїнського фестивалю народної творчості та ремесел "Чорноострівський ярмарок", 655-ї річниці першої згадки про Чорний Острів та 465-ї річниці надання Магдебурзького права , а саме:

• організаційному комітету свята, який доклав усіх зусиль, аби заходи були різноплановими, змістовними та яскравими;
  •  працівникам селищної ради, старостам та працівникам комунальних закладів Чорноострівської громади , які в цей день були задіяні на заходах та вирішували організаційні питання;
  • депутатам Чорноострівської селищної ради,  спонсорам та підприємцям, за підтримку та надану можливість гідно провести свято;
  • співробітникам відділу поліції – за охорону громадського порядку;
  • пожежникам за перебування на варті безпеки громадян;
  • медичній бригаді КНП «ЦПМСД Чорноострівської селищної ради» за чергування протягом усього святкового дійства.

Саме ваша допомога та підтримка допомогли зробити цьогорічне свято надзвичайно яскравим та незабутнім, та справити пам’ятні враження на учасників дійства, які приїхали з багатьох мальовничих куточків області та України. Учасники фестивалю були заряджені хорошим настроєм, позитивом та яскравими емоціями. Ми разом зробили наше свято вражаючим!

Дякую жителям та гостям нашого селища, що завітали на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю. Особлива вдячність хлопцям, які захищають наш мир і спокій на Сході України, завдяки яким ми мали змогу організувати і провести свято.

Здоров?я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до селища і до кожного його жителя зокрема, зігріває ваші серця, а наша громада й надалі все краще розвивається, міцніє й процвітає.

З повагою та вдячністю

Чорноострівський селищний голова                                           Михайло ДЗІСЬ