Запрошує на фестиваль у суботу, 10 липня!

Дата: 09.07.2021 13:49

Фото без опису10 липня у Чорному Острові відбудеться Всеукраїнський фестиваль  мистецтва та ремесел.

У рамках фестивалю «Чорноострівський ярмарок - 2021» відбудуться екскурсії по літературно-краєзнавчому музеї ім. Глібова, показові виступи кінного театру «Козацький герць» і навіть катання на конях. Фестиваль триватиме два дні і для кожного знайдуться цікавинки і розваги.

У  нас, в Чорному Острові, цього разу  буде що подивитися і буде цікаво. Плануємо програму для усіх аудиторії: дітям розваги, дорослим цікавинки і можливість відпочити як від буденної метушні, так і від постійної роботи вдома.

Розгорнеться містечко майстрів та дитячі атракціони орієнтовно в 11 годині і вже триватиме до кінця дня. Однак, офіційне відкриття фестивалю планується на 16:00, а до того глядачі зможуть побачити виступи кінного театру. Також працюватиме фуд зона, де усі охочі зможуть поласувати смачними стравами та напоями.

По закінченню усіх чекає виступ театру вогню та молодіжна дискотека.