Відкриття Туристично-інформаційного центру «Чорний Острів»

Дата: 07.07.2021 17:26

Фото без описуУ Чорноострівській громаді на базі КЗ «Центральна бібліотека Чорноострівської селищної ради» відкрили перший  Туристично-інформаційний центр «Чорний Острів». На відкритті  були присутні  селищний голова Михайло Дзісь, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Лукомська Світлана Іванівна, головний спеціаліст департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей, релігій та туризму Ігор Петраш, заступник директора з пам’яткоохоронної роботи ХОНМЦКіМ, українська журналістка, письменниця Лора Підгірна, мандрівник, директор туристичної спільноти «Борона» та запрошені гості.

Туристично-інформаційний центр «Чорний Острів» призначений для інформування про туристичні об’єкти та маршрути селища. Послугами Центру можуть скористатися як гості , так і мешканці населених пунктів Чорноострівської громади. Кожен охочий може сюди прийти та дізнатися необхідну інформацію про туристичні об’єкти  та про актуальні та цікаві екскурсії.

Відкриття Туристично-інформаційного центру «Чорний Острів»  у літній період зумовлено тим, що в період канікул Чорноострівська громада розраховує на збільшення кількості гостей. Щоб забезпечити їхню поінформованість про туристичні об’єкти селища, прийнято рішення про відкриття Центру напередодні святкування 655-річниці селища Чорний Острів.

Основні функції Туристично-інформаційного центру «Чорний Острів»:

надання безкоштовної довідкової інформації мешканцям та гостям селища про Чорний Острів  (історія, культура, об’єкти, заклади гостинності, події, транспорт тощо);

розповсюдження рекламно-інформаційної продукції про туристичний потенціал Чорного Острова;

надання інформації щодо культурних та розважальних заходів, які відбуваються у селищі;

просування туристичних можливостей селища серед його відвідувачів.