Славний ювілей!

З нагоди славного ювілею  90-річчя з дня народження, з вітальною листівкою, теплими словами вдячності та подарунком 11.01.2021р. до Ванди Михайлівни Гусар мешканки села Мар’янівка, завітала керуюча справами виконавчого комітету Чорноострівської селищної ради Наталія ГУДИМА. Від імені селищного голови Михайла ДЗІСЯ  висловила слова вдячності жінці за невтомну працю та громадську позицію протягом усього життя. Побажала міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, підтримки і уваги близьких людей.

16:45 12.01.2021

Поважний вік!

08 січня виповнилося 95 років від дня народження Надії Гнатівни Ліщинської, мешканки села Мартинівка.

16:43 12.01.2021

Привітання з 90-річчям!

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю. 07 січня з 90-річним ювілеєм вітали жительку села Рідкодуби – Оріх Надію Антонівну.

16:39 12.01.2021

«Платформа ідей»

Міні-проекти розроблені учнями загальноосвітніх навчальних закладів та молоддю населених пунктів Чорноострівської селищної ради «Платформа ідей»

14:43 05.01.2021

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Свято Нового Року та Різдва Христового дарує ніжне тепло любові і надії. Зігріті родинним затишком, щасливим дзвінким сміхом дітей, теплом друзів та дивом, не дивлячись на вік ці свята завжди були символом добра, щедрості та гуманізму.

10:18 31.12.2020